PRACA

Výrobky I
Lokalizacja: Warszawa

Description stanowiska:
INŻYNIER PROCESU PRODUKCYJNEGO / ELEKTRONICZNE PROGRAMOWALNE SYSTEMY WBUDOWANE.

Zakres obowiązków:
Udział w opracowywaniu wymagań i założeń technicznych dla sprzętu / oprogramowania nowych urządzeń elektronicznych.
Rozwój i doskonalenie procesów projektowych począwszy od założeń poprzez analizę, projektowanie, integrację, walidację weryfikację.
Prowadzenie projektów wdrożeniowych opracowanych urządzeń.
Tworzenie nowych rozwiązań dla procesu produkcyjnego.

Oferujemy:
Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia.
Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne, znajomość inżynierii oprogramowania, podstaw elektroniki, mechaniki.
Znajomość praktyczna technik analizy i modelowania CASE (UML2.0) .
Znajomość praktyczna technik zarządzania jakością FMEA, FMEDA.
Analityczne podejście do rozwiązywania problemów.
Umiejętność pracy w zespole.
Umiejętności z zakresu planowania, zbierania danych, analizy wyników, formułowania wniosków i zapisu w formie dokumentacji procesowej.
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz mechanicznych.
Dodatkowym atutem będzie:
Znajomość zagadnień automatyki.
Praktyczna umiejętność programowania w języku C i C#.NET, VBA
Znajomość norm i procedur związanych z bezpieczeństwem funkcjonalnym.

Oferty zawierające CV prosimy przesyłać na adres: praca.dr@aplisens.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."